Mobil UygulamalarMükemmel bir dokunmatik ekran ve tek bir donanımsal buton ile Dünya´yı değiştiren Apple ´ın akıllı telefonu. Devrimsel bir cihaz olma özelliği taşıyan iphone ve ipad, firmaların ve kurumların içerisinde olmak istedikleri bir mobil platform olmayı başarıyor. iPhone plastik düğmeli telefonlara alternatif olarak üretilen klişeleşmiş telefon yapısını tamamen değiştirem lekullanıcı arayüzü i Apple´ın dahiyane pazarlama strateşisinin birleşen gekleceğin tenolojisini günümüzde kullanan cep telefonu olarak tarihe geçmiştir. iPhone´daki Çoklu Dokunmatik (Multi-Touch)arayüzü ile bağlantılar, sık görüşülenler veya çağrı listesindekiler arasında ya da herhangi bir yerde bulunan bir ismin veya numaranın üzerine dokunarak kolayca arama yapabilirsiniz. Görsel Sesli Posta tıpkı e-posta gibi, mesajları istediğiniz sırayla seçip dinlemenizi sağlar. iPhone, HTML e-postaları, GPS´li Haritalar´ı ve bir mobil aygıttaki en gelişmiş web tarayıcısı olan Safari´yi sunmak için, sahip olduğu hızlı 3G ve Wi-Fi kablosuz bağlantılarını kullanır.

Google ve Yahoo! arama motorlarına sahiptir. Aynı anda birden çok işlem yapabilen iPhone ve bir Wi-Fi veya 3G bağlantısıyla, e-posta kullanarak fotoğraf gönderebilir veya web´de gezinirken telefon görüşmesi yapabilirsiniz. iPhone diğer telefonların haricinde inanılmaz uygulamalara evsahipliği yapan app store adı altındaki uygulama yüklemeye yarayan uygulama indirme mağazasıdır. App Store ´da yer alan indirmeyi bekleyen tüm uygulamalar ücretli ve ücretsiz olarak tüm dünyaya sunuluyor.

Firmanıza yada projenize ait bir uygulama yapıldığında bu popüler medya platformu üzerinde barınabilir bu platform üzerinden ürünlerinizin satışını destekler veya markanızın piyasadaki yerini sağlamlaştırabilirsiniz. Tüm iphone uygulama tasarımı işlerinizle ilgiliNos Bilişim  size tam hizmet verecektir.iPhone uygulama tasarımı ve geliştirme işi ciddi ve planlı bir programlama gerektirir.Web tasarım ve web yazılımları konusundaki deneyimlerimizi bir dijital reklam ajansı olarak iphone uygulama tasarımı ve geliştirme işinde de tüm titizliğimiz ve bilgimizle sürdürüyoruz.