HİZMETLER     Nos Bilişim olarak, Kurumsal kimliğinize uygun web tasarımı, kurumsal kimliğinizin en önemli göstergesi olan logonuzun renkleri ile birebir örtüşen, modern grafik tasarımı ile bütünleştirilmesi, genellikle yumuşak geçişler ve renk uyumu çalışmalarımızda en çok özen gösterdiğimiz konulardır. Gereksiz ayrıntılardan son derece uzak durup, web sayfanızda olması gereken linkler ve bilgiler ile oluşturduğumuz web projeleri her zaman beğeni ile ziyaret edilmektedir.

      Tasarımlarımlarımızda özellikle dikkat ettiğimiz arama motoru optimizasyonu(SEO), w3 standartlarına uygun yapida css alt yapısı ile oluşturulması son teknolojilerle test edilip yayına hazir hale getirilmesi bizim en büyük kalite ve sorumluluk prensibimizdir.Tüm web tasarımı projelerini kendi bünyemizde yaptığımız için, hepsinin çalışma dosyaları bizde bulunmaktadır. Değiştirilebilinecek kesitler özenle seçildiği için, istenildiği takdir de bölümlerde değişiklik yapılabilir. Böylece sitenin şablonuna dokunmadan görünümünü değiştirmek son derece modern ve güncel kalmasını sağlayabiliyoruz.

      Günümüz teknoloji ile yaptığımız web tasarımı projeleri uzun süre şirketinizi temsil edebilir ve sizi internette iyi şekilde kendinizi karşıdaki insanlara yansıtmanızı göstermektedir. Genel görümünü güncel tutarak uzun süre kullanabileceğiniz web projeniz her zaman günceliğini koruyacaktır. Dinamik olarak yapılan web projelerimizde güncel bilgilerinizi çok rahat bir şekilde projenize ekleyerek web tasarımınızın güncelliğini bilgi açısından da gerçekleştirmiş olacaksınız.